Administracje Osiedli Mieszkaniowych

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 1
ul. Jaworowa 2, 41 – 310 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 262 19 94, 32 262 22 40

Kierownik: Bożena Bargieła

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 1:
Dąbskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15
Ludowa 1, 3, 5, 9, 11, 17, 19, 21
Legionów Polskich 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149
Mireckiego 3, 5, 7, 9
(142 klatki)

Rada Osiedla Administracji nr 1:
Grzegorz Hendzel – Przewodniczący Rady Osiedla
Krystyna Szlęzak – Sekretarz
Andrzej Cichoński – Członek
Tadeusz Jankowski – Członek
Ewa Wojtczak – Członek

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 2
ul. Kościuszki 19, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 262 03 40, 32 262 03 52

Kierownik: Tadeusz Orpych

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 2:
Łukasińskiego 11, 17
Dąbrowskiego 24, 30, 34, 36, 38, 42, 44
Żeromskiego 12, 13
Sienkiewicza 7, 16
Chopina 32
Dąbrowskiego 4, 6
Okrzei 1a
Kościuszki 7, 9, 9a, 19, 20, 24, 29, 42, 54, 56, 58, 60
Sobieskiego 3, 9
Paryska 7, 9
3-go Maja 15a, 17a, 19b, 21b, 23a, 29a
(62 klatki)
 

Rada Osiedla Administracji nr 2:
Tadeusz Ząbkiewicz – Przewodniczący Rady Osiedla
Danuta Jacek – Sekretarz
Grzegorz Markiewicz – Członek
Joanna Wojtczak – Członek
Henryk Sewulok – Członek

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 3
ul. Reymonta14/4D, 41 – 300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 262 03 33

Kierownik: Jarosław Kowalski

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 3:
Królowej Jadwigi 25, 27, 29
Kopernika 42c
Reymonta 1, 14, 16
Cieplaka 7, 11, 21
Orzeszkowej 1, 4, 9
Kołłątaja 2, 6, 10, 16
Ks. Augustynika 16
1-go Maja 1, 2, 3, 4, 5, 7
Traugutta 1, 3, 5, 7
Słowackiego 1, 2, 3, 4
Mickiewicza 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37
Wyspiańskiego 3, 24
Norwida 3, 5, 7, 17, 29, 32, 38
Długa 1, 3
Leśna 3, 5, 7
Krasińskiego 1, 3
Majakowskiego 9, 11, 13, 15, 33
(171 klatek)

Rada Osiedla Administracji nr 3:
Małgorzata Warmuzińska – Przewodnicząca Rady Osiedla
Michał Matyjasik– Sekretarz
Beata Oszal – Członek
Barbara Stelmasiak – Członek
Krzysztof Mendewski – Członek 

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 4
ul. 1 Maja 38A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 262 46 77, 32 262 51 19

Kierownik: Janina Skubis

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 4:
Adamieckiego 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11
1-go Maja 30, 34, 38, 42, 42a, 44, 46, 52, 54
Korczaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Wojska Polskiego 43, 49, 70
Królowej Jadwigi 28
(140 klatek)

Rada Osiedla Administracji nr 4:
Jan Wójcik – Przewodniczący Rady Osiedla
Antonina Polak – Sekretarz
Jan Różycki – Członek
Zygmunt Makieła – Członek
Jerzy Borecki – Członek

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 5
ul. Kasprzaka 46, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 264 25 72, 32 264 12 93

Kierownik: Jerzy Kawczyński

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 5:
Kasprzaka 18, 24, 28 ( od nr 91 do 150 ) , 42, 50, 56, 58, 60, 62, 64
Kosmonautów 7
Al. J. Piłsudskiego 30, 32
Strzemieszyce:
Kozubka 10
Ofiar Katynia 49-51, 53-55
Majewskiego 339a
Ząbkowice:
Oś. Robotnicze 8, 9
Armii Krajowej 20
Chemiczna 1a, 1b
(115 klatek)

Rada Osiedla Administracji nr 5:
Andrzej Skubera – Przewodniczący Rady Osiedla
Wiesław Smoliński – Sekretarz
Renata Klich – Lendo – Członek
Tadeusz Smolarek – Członek
Eugeniusz Darmoń – Członek

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 6
ul. Morcinka 12, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 264 24 40, 32 268 94 17

Kierownik: Janina Ciszewska

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 6:
Tiereszkowej 2, 4, 6
Dzieci Wrześni 3
Tysiąclecia 1, 3, 4, 6, 8, 10, 12
Szenwalda 3
Cedlera 14 ( od nr 61 do 75 )
Cedlera 16 ( od nr 31 do 75 )
Morcinka 8, 10, 16
(59 klatek)

Rada Osiedla Administracji nr 6:
Jan Rudnicki – Przewodniczący Rady Osiedla
Czesława Kucypera – Sekretarz
Zbigniew Maj – Członek
Jolanta Rak – Członek
Artur Muras – Członek

 

Administracja Osiedla Mieszkaniowego Nr 7
ul. Topolowa 32, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 261 20 35

Kierownik: Fabian Szczerek

Wykaz budynków administrowanych przez AOM Nr 7:
Topolowa 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 50
Janowska 6
(36 klatek)

Rada Osiedla Administracji nr 7:
Artur Rudnicki – Przewodniczący Rady Osiedla
Helena Szmitkowska – Sekretarz
Zbigniew Kulczyk – Członek
Dariusz Rzeszótko – Członek
Włodzimierz Szurma – Członek